Haber

Altay, Marco Paixao’nun borçlarını ödemek için fon arıyor

Şu anda Marco Paixao’nun borçlarını ödeyemeyen Altay, Portekizli golcünün alacaklarını ödemek için fon arayışlarına devam ediyor.

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Altay, yeni dönem öncesi takımını savunmaya çalışırken bir yandan da futbolcuların ödemelerini yapacak maddi kaynak bulma mücadelesi veriyor. Portekizli oyuncu, Marco Paixao ile yeni dönem için anlaşmasına rağmen maaşını alamadığı için siyah beyazlı kamp programlarına alınmadı. 38 yaşındaki oyuncu için kaynak arayışlarını sürdüren İzmir temsilcisi, Efe Sarıkaya’nın Bodrumspor’a satılmasının ardından gelecek parayla fon sağlamayı planlıyordu ancak bonservis bedeli konusunda Bodrumspor ile henüz anlaşma sağlayamadı. Durum böyle olunca Paixayo’nun alacakları için yeni bir kaynak aranmaya başlandı. Siyah-beyazlı yönetimin sponsorluktan gelen parayla Portekizli oyuncunun alacaklarını ödemesi bekleniyor.

Kutay, Altay’a dönüyor

Geçtiğimiz günlerde Altay’da alacaklarını tahsil edemediği için sözleşmesini fesheden Kutay Yokuşlu, kısa bir aradan sonra siyah beyazlı kulüple yeniden temasa geçti. 24 yaşındaki stoper yeni dönem için İzmir ekibiyle görüşmelerini sürdürürken, başka bir stoper Eric Björkander’in kulüpten ayrılması nedeniyle Altay cephesinin de oyuncunun dönüşünü sıcak karşıladığı öğrenildi. Önümüzdeki günlerde görüşmelerin tamamlanması ve Kutay’ın İzmir grubuna geri dönmesi bekleniyor.

Öte yandan Kutay Yokuşlu, geçtiğimiz dönem Altay forması ile 1. Lig’de 19 maça çıktı. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu