Haber

Büyükkılıç ailesi depremzedeleri iftarda ağırladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ramazan ayında vatandaşlarla kucaklaşmaya devam eden ve hep ortalara gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu kez Asrın Afeti olarak nitelendirilen deprem nedeniyle Kayseri’ye gelen depremzedelerle iftar yemeğine katıldı.

Depremzedelerin rahmet ve inayetinin yaşandığı Ramazan aylarını kutlayan Önder Büyükkılıç, Gevher Nesibe Kız Öğrenci Yurdu’nda katıldığı iftarda eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte sofraları tek tek gezdi. biri yurtta depremzedelerle sohbet etti. Ayrıca Önder Büyükkılıç, depremzedelerin ihtiyaçlarını sormayı da ihmal etmedi.

İftar programında ‘Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın’ diyen Başkan Büyükkılıç, ‘Deprem bölgelerinden Kayseri’ye gelen ve Kayseri’de konuk olarak ağırlanan vatandaşlarımızla bir araya geldik. KYK yurtları, bu güzel ramazan ayında iftar için.Öncelikle bu felakette hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygumuzu her zaman diri tutmamız gereken zamanlar. Ülke ve Kayseri olarak kardeşlik ve beraberlik için gerekeni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.Bu şehrin belediye başkanı olarak sizlerle bu iftar sofrasında buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.Allah oruçlarımızı kabul etsin.İnşallah, Mevlamızın bizleri Kadir Gecelerine ve Ramazan Bayramlarına selametle ulaştırmasını niyaz ederiz.

BÜYÜKKILIÇ, “BİZLERİ MÜBAREK Ramazan Ayına Getiren ve Teravih Namazlarında Buluşturan RABBİMİZE SELAMLAR OLSUN”

Öte yandan Başkan Büyükkılıç, Zümrüt Camii’nde teravih namazı kılarak vatandaşlarla buluşmaya geldi. Büyükkılıç, “Bizi mübarek Ramazan ayına kavuşturan, teravih namazlarında buluşturan Rabbimize hamdolsun. Zümrüt Camii’nde kıldığımız teravih namazının ardından hemşerilerimizle sohbet ederek Ramazan-ı Şerif’i tebrik ettik.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu