Yaşam

Casa Nonna Bodrum’da Yenilikçi Bir Güzellik Deneyimi

Bodrum’un en güzel koylarından İçmeler’de, önceliği doğaya saygı ve misafir memnuniyeti olan bir lüks butik otel olarak konumlanan Casa Nonna Bodrum, dünyaca ünlü cilt bakım, kozmetik ve parfüm markalarını aynı çatı altında bulunduran Haker Group ile birlikte keyifli bir deneyime imza attı.

Casa Nonna Bodrum, Haker Group’un temsilciliğini üstlendiği eşsiz cilt bakım terapileri ve spa uygulamasında son teknoloji ürünleriyle dikkat çeken Comfort Zone markası ile bir araya gelerek, cilt bakımı rutinlerini baştan yaratacak bir program sundu. Bu güzellik dolu anlara Casa Nonna Bodrum’un zarif ve sofistike atmosferi eşlik etti.

Sonsuzluk havuzu ve spa’sı ile konuklarına keyifli anlar yaşatan Casa Nonna Bodrum, Comfort Zone’un yenilikçi ürünleri ile cilt ve vücut bakımının sırlarını paylaştı. Modern yaşamın getirdiği koşuşturma ve stresin cilde olan etkileri, Comfort Zone’un son teknoloji ürünleri ile en aza indiriliyor. Hücresel düzeyde çalışarak, güçlü organik bitkisel bileşenler ve yüksek teknoloji içeren içerikleriyle, cildin en yaygın stres ve kirlilikle ilişkili belirtilerini düzeltiyor. Casa Nonna Bodrum’un uygulamaları ve Comfort Zone markasının misyonu ile, yaşlanma yavaşlatılıyor ve cildin uzun ömürlülüğü teşvik ediliyor.

Bodrum’un büyüleyici manzarası eşliğinde misafirler cilt ve vücut bakımlarının yanı sıra gün batımının altın rengine büründüğü anların tadını çıkarıyor.

Keyifli Anların Sevgiyle Buluşma Noktası

Casa Nonna Bodrum, yeryüzü cennetinden bir köşe olan doğanın içinde sadece bir otel değil, aynı zamanda kalbinizin derinliklerine dokunan bir aşk hikâyesi, en keyifli anlara sevginin eşlik ettiği bir nokta… Lüks otel, geleceği şekillendirmek, sürdürülebilirliği yaşam biçimi haline getirmek ve yaşadığınız her anı özel kılmak adına, sizi bu eşsiz deneyimde bir araya gelmeye davet ediyor.

Bodrum İçmeler bölgesinde Bodrum’un ilk lüks oteli olarak konumlanan Sign By Ersan oteli tamamen yenilenerek Ersan Turizm A.Ş tarafından 2022 yılının Temmuz ayında yeniden Casa Nonna Bodrum olarak hizmet vermeye başladı. Otel, anneannelerine özel bir saygı gösterisi olarak İtalyanca anneannenin evi demek olan Casa Nonna adını aldı. Casa Nonna Bodrum, mavi bayraklı denizi, kendisine ait iskelesi, özel plajı, lüks ve konforun birleştiği yepyeni tasarımı, tümü 180 derece kesintisiz deniz manzaralı 34 oda ve süitleri, tarladan sofraya yiyecek-içecek, SPA hizmetleri, doğaya olan saygısı ve misafir memnuniyeti ön planda olan anlayışıyla hizmet veriyor. Otel, konuklarına geleneksel (anneanne) ve yenilikçi bakış açısıyla (torun) sade lüks ve konforun mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor.

Casa Nonna Bodrum
Yalı Mahallesi İçmeler Mevkii No: 60
48400 Bodrum, Muğla
www.casanonnabodrum.com
Telefon: +90 252 316 1802

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu