Teknoloji

Forspoken Yarın Çıkacak: Peki Bu Oyundan Ne Bekliyorsunuz?

 
Luminous Productions tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan açık dünya aksiyon macera oyunu Forspoken, yarın 24 Ocak’ta çıkış yapacak. Oyun için geçmişte çok sayıda fragman ve oynanış görüntüleri yayınlandı ve yayınlanan bu detaylar – görseller sayesinde bilgi sahibi olduk. Yine bu süre zarfında oyunun kısa bir demosunun yanı sıra eleştiri odağı olan PC sistem gereksinimleri de sunuldu.
 
Oyuncular genel olarak oyun hakkında ne düşünüyor?
 
 
 
Şimdiye kadar oyunun hem görsellerini hem de demo sürümünü oynayan ve deneyimleyen oyuncular, oynanışın pek keyifli olmadığı gibi grafiklerinin de pek çekici olmadığını dile getirdiler. Ayrıca duyurulan PC sistem ihtiyaçlarına göre optimizasyon sorunları olacağını ve oyunun ilk çıkışıyla birlikte eleştirileceğini belirten oyuncu ve topluluklar da bulunuyor. Bahsedilen olumsuz yorumların dışında beklentileri yüksek tutan oyuncu kümeleri de bulunuyor. Bu kümeler ayrıca oyunun dövüş sisteminin, palet unsurlarının ve düşman çeşitliliğinin çok yeterli olduğunu – olacağını da gösteriyor.
 
Oyunun çıkışına az bir süre kala, bu oyundan beklentileriniz neler? Yayınlanmadan önce çeşitli eleştirilere maruz kalan Forspoken, Square Enix’e ilaç olacak mı? (Square Enix kısa süre önce Marvel’s Avengers desteğinin 30 Eylül’de sona ereceğini duyurdu).
 
Forspoken, 24 Ocak’ta (yarın) PlayStation 5 ve PC için çıkış yapacak.

kibriscik-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu