Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı rektörlerle buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, rektörlerle buluştu.

Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Rektörü Prof. Prof. Dr. Ahmet Fazıl Özsoylu ile görüştü.

Rektörler Büyükkılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Öte yandan Büyükkılıç, Sahabiye Mahallesi’ndeki pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Büyükkılıç, esnafa talep ve dileklerini sorarak hayırlı olmasını diledi.

Kocasinan’da yol çalışmaları

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Şeker Mahallesi 3102 Sokak’ı TOKİ 5243 Sokak’a bağlayan 1200 metre uzunluğundaki yolda yürütülen çalışmaları inceledi.

Çolakbayrakdar, her alanda olduğu gibi ulaşıma da yeni bir soluk getirdiklerini belirterek, kış mevsimine rağmen saha çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.

Yolun bölgedeki vatandaşlar için değerli olduğunu vurgulayan Çolakbayrakdar, yolları konforlu hale getirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Galatasaray Spor Kulübü Yüzme Takımı Erciyes’te

Erciyes’teki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi Olimpik Yüzme Havuzu, Galatasaray Spor Kulübü Yüzme Takımı’nı ağırladı.

Baş Antrenör ve Milli Grup Antrenörü Yasin Atıl, Şube Müdürü ve Yardımcı Antrenör Nükte Özgör gözetiminde, antrenörler Can Anacak ve Mehmet Ali Bali’nin gözetiminde, Galatasaray Spor Kulübü A Takım ve Genç Takım sporcuları yarış öncesi hazırlıkları için antrenmanlarını tamamladı.

Başantrenör Yasin Atıl, tesisin ideal olimpik ölçülere sahip olduğunu ve burayı 25 kişilik bir grupla seçtiklerini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu