Yaşam

‘Modern Family’ oyuncusu Ed O’Neill: Mafyanın eline düşmekten kıl payı kurtuldum

‘Modern Family’ dizisindeki Jay Pritchett karakteriyle tanınan aktör Ed O’Neill, Jesse Tyler Ferguson’un sunduğu ‘Dinner on Me’ podcast’ine konuk oldu. O’Neill, oyunculuk kariyerine başlamadan önce büyük bir çıkmaza girdiğini açıkladı.

Oyunculuğa başlamadan önce bazı mafya mensuplarıyla ilişkileri olduğunu belirten Ed O’Neill, “Organize suçlarda arkadaşlarım vardı.” O’Neill, o dönemde Jimmy isimli bir arkadaşının kendisine “Sen benim için bu tür şeyleri yapabilirsin, seni koruyacağım, sana kolay işler vereceğim. Sen bu işte iyisin. Kazanabilirsin” dediğini belirtti. iyi para” dedi ve bu teklife “Bir düşüneyim. Bilmiyorum oyunculuk” diyerek yanıt verdi. “Bunun için şehri terk etmem gerekebilir” dedi.

O AN AKTÖR OLMAYA KARAR VERMİŞTİ

Daha sonra babası ona şöyle dedi: “Seni Jimmy’yle dolaşırken gördüm. Sana bir soru sormak istiyorum. Hapse girebilir misin? Bu yola düşersen hep hapishanede yaşayabilir misin?” diye sorduğunu belirten Ed O’Neill, o anda oyuncu olmaya karar verdiğini söyledi.

Oyunculuk kariyerine tiyatroyla başlayan oyuncu, Al Pacino ile küçük bir sahneyi paylaştı. Oyuncu, 2009-2020 yılları arasında yayınlanan ‘Modern Family’ dizisindeki Jay Pritchett karakteriyle tanınıyor. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu