Ekonomi

Orhan Aydın: “14 Mayıs’ta Erdoğan’a desteğimiz”

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Eskişehir şubesini açtı. Şube açılışında ve Eskişehir’de ikamet eden depremzedelere verilen iftarda konuşan ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, “Anadolu Aslanları olarak 14 Mayıs’ta Erdoğan’ın yanındayız” dedi.

Türkiye’nin son 20 yılda kat ettiği kazanımlara değinen ASKON Genel Lideri Aydın, iktidar alanında yapılan çalışmalara da değinerek, şunları dile getirdi:

“Türkiye özellikle güç anlamında çok somut adımlar atıyor. Özellikle doğalgaz ve petrol aramaları bizi çok mutlu ediyor. Bu çalışmalar kesinlikle ülke ekonomimizi çok farklı bir yere taşıyacak. İş adamları olarak çalışmaları yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Bu adımlar sayesinde yarının güçlü Türkiye’si.” Karadeniz gazı yapılıyor. Cumhurbaşkanımız da Allah’ın izniyle 20 Nisan’da çıkacağını açıkladı. Söz bize çok şey anlatır.

ERDOĞAN’A VE CUMHURİYET İTTİFAKI KURAMLARINA DESTEĞİMİZ İÇİN

14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin ülkemizin kazanımları açısından çok değerli olduğunu düşünüyoruz. Ülkemizin bekası, hizmetlerin sürekliliği ve sürekliliği açısından tecrübeye ve istikrara büyük önem veriyoruz. 14 Mayıs’ta ASKON olarak Cumhur İttifakı’na destek olacağımızı belirtir, yaşanan iki büyük felaketin ardından kısa sürede bizleri ayağa kaldıran bilgi ve birikime sahip Recep Tayyip Erdoğan’ı aramızda görmek istediğimizi belirtmek isteriz. çağımızın, yeniden başkan olarak. Anadolu Aslanları olarak 14 Mayıs’ta üssümüz Erdoğan, üssümüz Cumhur İttifakı timleri olacak.”

Kentte ağırlanan programa Enerji ve Konvansiyonel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Eskişehir Vali Yardımcısı Okan Leblebicier, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları ve depremzedeler katıldı.

karakoyunluajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu