Haber

Palandöken Belediyespor’a yeni teknik direktör

Palandöken Belediyespor’un teknik direktörlüğüne, Erzurum’u Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil edecek Palandöken Belediyespor atandı.

Erzurumspor’un şampiyon takımında teknik direktör olarak görev yapan Necdet Gümüşenek, bu dönemde Erzurum’u Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil edecek olan Palandöken Belediyespor’un teknik direktörü oldu. Sadi Tekelioğlu yönetiminde Süper Lig’e şampiyon olarak yükselen efsane takımın teknik direktörlüğünü yapan Necdet Gümüşenek, Erzurum ASKF Takımı, Aşkale Belediyespor, Aras Elekrik Dağıtım. Sporve Erzurumspor’da teknik direktör.

Ortada Necdet Gümüşenek yönetimindeki Palandöken Belediyespor, 1 Ekim’de başlayacak Bölgesel Amatör Lig hazırlıklarını sürdürüyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde günde çift antrenmanla hazırlanan Palandöken Kartalları, yeni dönemde taraftarlarının nefes kesen müsabakalar izlemesini istiyor.

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, “Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele veren Belediyemiz Futbol Kadrosu, 1 Ekim’de başlayacak lige hazırlanıyor. Palandöken’in bu başarılarına yakışır başarılara imza atacağına olan inancımız tam. izleme keyfi yüksek performansıyla adından söz ettiriyor.” . – ERZURUM

haber-niksar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu