Teknoloji

Star Wars: The Old Republic’e Galaktik Sezon 6 Geliyor

Galaktik Sezon 6’nın yanı sıra Randevu Gecesi görevleri, Copero Kalesi ve daha fazlası, Star Wars: The Old Republic yaması 7.4.1’in geliştirici yayınında duyuruldu.

Özel bir canlı yayında, Star Wars: The Old Republic grubu, Oyun Güncellemesi 7.4.1 Galaktik Sezon 6 – “Bir Temel İnşa Etmek” ile birlikte gelen, Copero Kalesi, Randevu Gecesi Görevleri, Kartel Pazarı, yeni ekipman ve öğeler dahil olmak üzere tüm özellikleri tartıştı. heyecan verici güncellemeler duyurdu.

Tüm değerli anları ve haberleri aşağıdaki akışta bulabilirsiniz. Yayının tamamını buradan tekrar izleyebilirsiniz.

Galaktik Sezon 6 – Bir Temel İnşa Etmek

Bu bölümde oyuncular, Chiss Ascendancy’den Inrokini Hanesi’nin galakside değişen zamanları gördüğü ve galaksideki diğer duyarlı varlıkların hangi güçlere sahip olduğunu öğrenmek istediği Copero’ya geri dönecek. Chiss uzayında gizli bir operasyon üssü karşılığında Inrokini Hanesi’ne galaktik olaylar hakkında bilgi vermek oyunculara kalmış.

Copero Kalesi

Copero Kalesi, Galaktik Sezon 6 boyunca açılabilecek ve bu sezonun anlatı içeriği için merkez görevi görecek. Ödül yolunda 1. seviyeyi tamamladıktan sonra oyuncular kalenin ve ilk hikaye görevinin kilidini açabilecekler. Sonraki iki hikaye görevinin kilidi 15. ve 40. seviyelerde açılabilir.

Randevu gecesi

Oyuncuların galaksideki çatışmaların dışında oyun içi aşk ilgi alanlarıyla kişisel zaman geçirmelerine olanak tanıyan “Randevu Gecesi” adı verilen yeni bir anlatım özelliği tanıtıldı. Bu Alliance Alert görevinde oyuncular, ister barda bir şeyler içmek için dışarı çıkmak ister düşündürücü bir Dejarik oyunu olsun, partnerlerinin ilgi alanlarına özel, basit bir sinematik sahneye kendilerini kaptıracak. Başlangıçta yeni Randevu Gecesi özelliği için mevcut olan yoldaşlar arasında SIS casusu Theron Shan, Sith Lordu Lana Beniko, Zakuulan kaptanı Koth Vortena ve eski Ebedi İmparator Arcann yer alıyor ve her biri kendi karakterini örnekleyen kendi benzersiz sahnesine sahip.

Yeni Galaktik Çağ Ödülleri

Oyuncular yeni zırh ve silah setlerinin, bir yaratığın ve mekanik bineğin, dekorasyonların ve çok daha fazlasının kilidini açabilecekler.

Kartel Piyasası Güncellemeleri

Kartel Pazarında satışa sunulacak Copero temalı Stronghold Utility paketi güncellemeyle birlikte gelecek. Oyuncular ayrıca yepyeni Stronghold Utility paketinde dekorasyonların yanı sıra yeni modernizasyon güncellemelerini de bulacaklar. Gotik Usta ve Prime Centurion ışın kılıçları ve zırh setleri Kartel Pazarına eklenecek. Yeni bir Kırmızı/Pembe geliştirilmiş boya paketi 29 Şubat’a kadar oyunda mevcut olacak. Mart ayında Yeşil/Altın ile zenginleştirilmiş bir boya piyasaya sürülecek.

Yayın sırasında Star Wars: The Old Republic ekibi, hikayeyi devam ettiren ve oyuncuları Hutta gezegenine geri götüren Oyun Güncellemesi 7.5 “Desperate Defiance”a da bir ön bakış sundu. Oyuncular, Lane Vizla’nın öyküsel görevlerinin hayata geçmesini, Dantooine’de bir Bahar Etkinliğini ve bir sonraki canlı yayında duyurulacak daha fazlasını görmeyi sabırsızlıkla bekleyebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu