Teknoloji

Teardown bu yıl yeni nesil konsollara geliyor: Tamamen yok edilebilir bir dünya

 
Sabre Interactive tarafından yayınlanan ve Tuxedo Labs ekibi tarafından geliştirilen fizik tabanlı soygun tabanlı yapım Teardown, 2023’te PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak. Teardown ilk olarak 29 Ekim 2020’de Steam’de PC için Erken Erişim olarak yayınlandı ve daha sonra 21 Nisan 2022’de tam sürüm olarak yayınlandı.
 
Tamamen yok edilebilir bir dünya
 
 
 
Teardown, her yeri yıkabileceğimiz soygun temalı fizik tabanlı bir simülasyon oyunudur. Eleştirmenlerce beğenilen oyun, 40 görev içeren eksiksiz bir hikaye modu, “Art Vandals” hikaye genişletmesi, özel çabalar, Sandbox modu ve daha fazlasını içeriyor. Tüm bu modlar ve içerikler yeni nesil konsollara gelmeye hazırlanıyor.
 
Konsol oyuncuları ayrıca PC, konsol dostu kullanıcı arayüzü ve DualSense (PlayStation 5) kontrol cihazlarında dokunsal geri bildirim tarafından derlenen topluluk için optimize edilmiş mod koleksiyonuna erişebilecek.
 
Teardown, Steam’de satılan bir milyondan fazla birim ile Bağımsız Oyunlar Festivali’ndeki “Tasarım” ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Gerçekçi fiziği ve tamamen yok edilebilir dünyası ile dikkat çeken bir yapım. Oyun şu anda Steam’de 390,00 TL’den satışta.
 
Demonte konsol fragmanı
 
 

habertarakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu