Haber

Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Van’da yerel seçimlere hazırlanıyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, partisinin Van’da il başkanlığına yaptığı ziyarette, “Yerel seçimlere 5-6 ay kaldı, durmadan çalışacağız. İnşallah bu seçimi kazanacağız” dedi. .” söz konusu.

Güneş enerjisi sistemleri santralinin açılış töreninin ardından Valiliği ziyaret eden Uraloğlu, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Balcı’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Beşyol Meydanı’nda esnafı ziyaret eden Uraloğlu, AK Parti İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi.

Abdulkadir Uraloğlu burada yaptığı konuşmada kentte birçok yatırımı hayata geçirdiklerini söyledi.

Gittiği her ilde AK Parti teşkilatlarını ziyaret ettiğini belirten Uraloğlu, şunları kaydetti:

“Bürokrasiden geldim ama iyi bir AK Partiliyim. Örgütleri geziyorum. Burada gözlerinizde heyecan ve ışıltı gördüm. Yaklaşan yerel seçimlerde Allah’ın izniyle haritada Van’ın rengini değiştireceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yeniden seçildi. Ankara’da milletvekillerimizle birlikte olacağız. Merkezde, ilçelerde çaba harcarsak sizde o heyecanı ve mutluluğu görüyorum. Cumhurbaşkanımız haritaya baktığında o heyecanı ve mutluluğu inşallah siz de görürsünüz.” Size ‘Hayırlı olsun’ diyeceğiz. Van’a yakışan da bu.’ Yerel seçimlere yaklaşık 5-6 ay kaldı. Durmadan çalışacağız. İnşallah bu seçimi kazanırız. Tanrı bize yardım etsin.”

Programa AK Parti Van milletvekilleri Burhan Kayatürk ve Kayhan Türkmenoğlu, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Tusba Belediye Başkanı Salih Akman, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, AK Parti İl Başkanı Emre Güray ve parti yöneticileri katıldı.

Bakan Uraloğlu, MHP İl Başkanlığını ziyaretinin ardından Van Çevre Yol Şantiyesinde incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu