Haber

Uzun zaman önce Türkiye’den ayrılan oyuncu Tolga Karel, Kılıçdaroğlu’nu istifaya çağırdı!

Yıllar önce Türkiye’den ayrılarak Amerika’ya yerleşen oyuncu Tolga Karel, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Ünlü oyuncu, 28 Mayıs seçimlerinin ardından Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu istifaya çağırdı ve Erdoğan’a olan sevgisini yineledi.

Yaprak Dökümü dizisindeki ‘Oğuz’ karakteriyle tanınan Tolga Karel’i tanımayan yoktur. 2017 yılında ülkemizden ayrılarak Amerika’ya yerleşmiştir.

İlk yerleştiğinde bir süre tır şoförlüğü yapan Karel, daha sonra kendi lojistik şirketini kurdu.

Hayatını ailesiyle birlikte Amerika’da sürdüren ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem yaratmaya devam ediyor.

Türkiye’nin kaderini belirleyecek 14 Mayıs seçimlerine ilişkin paylaşım yapan Karel, “Recep Tayyip Erdoğan’a karşı seçimi kaybedeceği için CHP genel başkanlığından istifa edecek ve aktif siyasetten çekilecek. Çünkü Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş mutlaka kaybedecek. Gelecek diğer adaylar olarak bu liyakati görün.”

28 Mayıs’ta yapılan 2. tip Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından açıklanan resmi olmayan sonuçlara göre kazanan Cumhur İttifakı’nın adayı Erdoğan oldu.

Erdoğan’ın zaferinin ardından Tolga Karel, siyasi paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini bir kez daha dile getiren Tolga Karel, üst üste paylaştı.

“Düşüncelerimi söylediğimde karşı taraftan herhangi bir küfür, aşağılama, aşağılama olmamasına rağmen yine de Recep Tayyip Erdoğan’dır. Demokrasi diyenlerin hiç demokrat olmadığını görmek üzücü. Neyse, Türk milleti için en iyisini diliyorum.

??

Seçimde yarışan bir diğer isim olan Kemal Kılıçdaroğlu’nu istifaya çağıran ünlü oyuncunun ‘mutfak’ açıklaması tepki çekti.

‘Evet, ben ne dedim Sayın Kılıçdaroğlu, emekleriniz için teşekkür eder, istifanızı bu gece hızlıca açıklarız! Siz hanımınızla mutfakta patatesli yumurta pişirirken, emeklilik hayatınızda bu insanların programlarınızı daha severek izleyeceğinden eminim.

??

Bahisle ilgili niyetin nedir? Yorumlarda buluşalım…

altinozuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu