Haber

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin: “Genç kardeşlerimiz inşallah bizi mahçup etmezler”

Bursaspor Teknik Müdürü İsmail Ertekin, Şanlıurfaspor maçı öncesi yaptığı açıklamada, “Kolay bir maç olmayacak. Biz genç nesle güveniyoruz. Mücadele gücümüzü yüksek tutarak güzel sonuçlar almaya çalışacağız. Bizi utandırın. Mücadele edersek kazanacağımızı düşünüyorum.”

Bursaspor Teknik Müdürü İsmail Ertekin, TFF 2. Lig Beyazlılar’ın 17. haftasında oynayacakları Şanlıurfaspor maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ertekin, “2 haftadır kaybediyoruz. Bu bizim için olumsuz bir durum. Son hafta maç 2-0 olduktan sonra oyun direncimiz de azaldı. Daha da üzdü. Son dakikalarda o direnci gösterdik. Diğer maçı da kaybettik ama 2-0 olunca direncimiz azaldı.Bunun için çalıştık.Bu hafta takım kalitesi yüksek bir grupla oynayacağız.Puanlar belli oldu.Kolay bir maç olmayacak. .Genç nesle güveniyoruz.Emeğimizi yüksek tutarak doğru sonuçları almaya çalışacağız.Bursaspor nasıl oynaması gerektiğini gösterecek.Genç kardeşlerimiz inşallah bizi mahçup etmezler.Mücadele edersek kazanırız.Sanırım.” dedi.

“Hem MHK’ya hem TFF’ye şikayet edeceğiz”

Tecrübeli teknik adam da hakemin kararlarına isyan ederek şöyle devam etti:

“Şunun altını çizmeden edemeyeceğim. Maç 0-0 iken pozisyonlarımız var. Penaltı pozisyonumuz net penaltı. Benim anlamadığım bir olay var. Hakemlerin bütün hataları bizim aleyhimize, ben Biz bu görüntüleri çıkardık, yöneticilerimize söyledik, hem MHK’ya hem de TFF’ye şikayet edeceğiz, “Her hata bize karşı yapılmaz. O penaltı atılsaydı, öne geçseydik daha farklı olurdu.” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu