Haber

Memduh Büyükkılıç’tan 1 Mayıs mesajı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Önder Büyükkılıç, mesajında, “İnsanların en hayırlısı, insanlara hizmet edendir. O bakımdan göğsümüzü kabartarak anlattığımız bu güzel şehri bu noktaya getiren siz emekçilerimizsiniz. Her birinizin alnından öpüyorum. Hayırlı olsun, size minnettarız” dedi.

Ticaret ve sanayinin merkezi Kayseri’de çalışmaya ve bu şehrin hizmetkarı olmaya devam ettiklerini vurgulayan Büyükkılıç, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Mazlumun sesi olan Cumhurbaşkanımızın yoldaşları olarak, Allah’ın izniyle hep birlikte bu şehre hizmet etmeye ve çalışmaya devam ediyoruz. yaparız. Türkiye’de 30 büyükşehir arasında 2 yıldır yatırım lideri olan Kayseri Büyükşehir’i yöneten belediyecilik anlayışıyla, hakkını veren belediyecilik anlayışıyla, alın teri kurumadan çalışmaya devam edeceğiz. bütçesini %100 gerçekleştiren.”

Başkan Büyükkılıç, tüm personelin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak, “Tüm çalışanlarımızın çalışma koşullarını iyileştirmeye, hak ettikleri en iyi ücreti almalarını sağlamaya ve adil bir çalışma ortamı yaratmaya devam ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü vesilesiyle, her zaman yanımızda olan çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyor, her birini en kalbi duygularımla selamlıyor, işçilerimizin 1 Mayıs’ını kutluyorum. Emek ve Dayanışma Günü”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu