Haber

Sinan Ogan, Kılıçdaroğlu’nun kendisine yaptığı teklifi 25 dakikalık görüşmenin ardından açıkladı.

ATA İttifakı’nın 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan, Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Merkez’de bir araya geldi.

GÖRÜŞME 25 DAKİKA SÜRDÜ

Oğan ile Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Merkezi’ndeki görüşmesinin yaklaşık 25 dakika sürdüğü belirtilirken, iki aday “seçim güvenliği” konusunu görüştü.

SİNAN OĞAN ZİRVE YAYININDAN SONRA KATILDI

Kritik zirvenin ardından bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan Sinan Ogan, görüşmede Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine yaptığı teklifi de aktardı.

“İNCE VE ERDOĞAN’DAN GÖRÜŞME İSTEYECEK MİYİZ?”

Oğan şu ifadeleri kullandı; “Sayın Kılıçdaroğlu atama talebimizi nezaketle kabul etti. Muharrem İnce ve Sayın Erdoğan’dan da görüşme talep edeceğiz. Taleplerimiz işbirliği değil, demokratik bir seçim dönemi olması. Milletin kafasında soru işareti kalmasın. .YSK’yı arıyorum.Kaynak nedir?

“SEÇİMİN SONUCUNU İKİ MİLYON OY BELİRLER”

İstanbul seçimleri 13 bin oyla kazanıldı. Burada en az 2 milyon oydan bahsediyorum. Bu iki milyon oy, seçimin sonucunu belirliyor. Kılıçdaroğlu Bey bana bir teklifte bulundu ‘Akraba bir arkadaşınızı yönlendirirseniz elimizdeki tüm verileri seçim gecesi sizinle paylaşmaya hazırız…’ dedi. Bunun için ona da teşekkür ediyorum.

“YILLARDIR YABANCI SAYISINI İSTİYORUZ AMA…”

Türkiye’ye uzaydan insan gelmedi. Nüfus artış hızı ortada, aylardır Türkiye’deki yabancı sayısını soruyoruz. Her zaman çelişkili sayılar vardır. Kamuoyuna doğru bilgi verilmiyor. İçişleri’nden, Göç İdaresi’nden, YSK’dan bu konuda net bir yanıt alamadık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu