Teknoloji

Stuntfest: World Tour, Jected: Rivals olarak yeniden adlandırıldı

 
THQ Nordic tarafından yayınlanan ve Pow Wow Entertainment tarafından geliştirilen yarış aksiyon oyunu Stuntfest: World Tour artık Jected: Rivals olarak adlandırılıyor. Jected: Rivals, 4 Mayıs’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak çıkacak ve oyun ücretsiz oynanacak. Ek olarak, Erken Erişim sürümü ile isteğe bağlı indirilebilir bir içerik satın alınabilir.
 
Eğlence ve aksiyonun dibine vurabileceğimiz bir yapım olacak.
 
 
 
THQ Nordic halkla ilişkiler lideri Florian Emmerich, yaptığı basın açıklamasında Jected: Rivals’ın oyunculara topun dibine vurabilecekleri bir yapı sunacağını belirtti. Bu bağlamda ayrıca şunları söyledi:
 
“Viyana merkezli stüdyo Pow Wow Entertainment tarafından geliştirilen yeni oyun Jected: Rivals, yüzde 50 aksiyon, yüzde 50 yarış içeriği, yüzde 50 uçuş dinamiği ve yüzde 50 çılgın hareketler içerecek. Yani yeni oyun yüzde 200 eğlenceli olacak!”
 
Jected: Rivals’ta çeşitli modlar olacak. Oyunda 18 kişilik eleme turnuvası, ekstrem sporlar, yarışlar ve dahası bizlere aktarılacak. Özel lansman mekaniklerinin de yer aldığı oyunda her modda ustalaşmaya çalışacağız.
 
Öngörülen: Rivals erken erişim çıkış tarihi fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu